Poskytujeme komplexní služby ve výbavě vozu taxi:

Kompletní montáž taxametru do vozidla provádíme za 1950,- Kč vč. DPH a nastavení provádíme za 300,- Kč vč. DPH. Jedná se o kompletní ceny včetně např. zapojení transparentu, pojistek, suchých zipů apod.

V ojedinělých případech, např. když umístění signálu nezbytného pro taxametr mnohdy nesouhlasí ani s originální dokumentací kterou poskytuje výrobce, nebo když např. zpřístupnění připojovacích míst vyžaduje rozsáhlejší demontáž částí automobilu, bývá montáž taxametru časově náročnější. V takových případech, kdy nalezení signálu rychlosti vyžaduje nestandartní vícepráci, případně vstup do placené databáze výrobní dokumentace, si vyhrazujeme možnost účtování příplatku ve výši Kč 500,-. V některých případech se neobejdeme ani bez použití modulu na zpracování signálu, jehož cenu pochopitelně zákazníkovi také přeúčtujeme. Zákazník je však v případě, že hrozí tato skutečnost, vždy předem informován.

Budeme rádi, když se rozhodnete vybavit Váš vůz pro taxislužbu právě u nás. Pro dohodnutí termínu prosím volejte 272 700 098, 602 242 447 nebo 602 703 991.