Samolepicí fólie

Zhotovujeme nejen předepsané nápisy pro vozy taxi, ale i jiné nápisy ze samolepících folíí – např. telefonní čísla na sklo vozu či výkladní skříně nebo firemní reklamní poutače. Jednodušší zakázky vyřizujeme na počkání.

Můžete si zvolit z množství fontů i barev. Cenu nápisu si můžete pro jednoduchost předběžně zkalkulovat tak, že 1cm výšky písma je roven jedné koruně. Příklad – nápis 7 cm vysoký o dvaceti písmenech by stál přibližně 140 Kč.

Magnetické fólie

Kromě toho nabízíme kvalitní magnetické fólie s bílým povrchem (ve dvou tloušťkách 0,85mm a 0,6mm). Předepsaná značení pro taxikáře můžeme proto nabídnout ve dvou verzích (ve snímatelném nebo trvalém provedení) a je na jeho zvážení, co mu více vyhovuje.

U magnetických fólií můžete cenu zakázky rovněž předběžně kalkulovat tak, že za 1cm² účtujeme Kč 0,25.

Ceníky pro TAXI

Novela silničního zákona již nespecifikuje, v jaké podobě by měl být vyhotovený ceník, umístěný vně vozu. Obecnou zásadou zůstává, že taxikář by měl viditelným způsobem nabízet cenu služeb, které poskytuje. Jako určitá módní novinka se proto ujaly ceníky sítotiskované bílou barvou na průhledné samolepicí fólii a umísťované zpravidla na zadní okénko vozu.

Ceníky, alternativně sítotiskované i „obráceně“ (pro případné nalepení na okénka zevnitř) mají rozměry 10×20 cm a jsou ve dvou variantách:

  • s informací o dvou základních cenách (jízda po území města a jízda mimo město obousměrně)
  • s informací o třech cenách (jízda po území města, jízda mimo město obousměrně a jízda mimo město jednosměrně).

Tak jako dosud u „klasického“ vnějšího ceníku, konkrétní hodnoty cen za nástup, za jízdu a za čekání do příslušných políček vlepujeme číslicemi vyplotrovanými ze samolepicí bílé fólie.