digitaxNaše společnost začala spolupracovat s italskou firmou Digitax, která již řadu let nabízí taxametry v 72 zemích světa. Nově nabízíme fiskální taxametr F3 Plus za akční cenu 9.990,- včetně DPH.F3plus_front_Z
Jedná o výjimečně lehký taxametr o hmotnosti 350g s intergovanou termotiskárnou tiskárnou a s možností tvorby různých statistik. Variabilní výtisk statistik přímo z taxametru ocení zejména „přespolní“ taxikáři, jelikož F3 Plus umožňuje výtisk statistik OD data DO data, což by mohlo být náhradou požadovaných měsíčních uzávěrek.

Taxametr F3 Plus, který nejen, že je vyvinut v souladu s Evropskou legislativou (MID – Measuring Instrument Directive), rovněž vyhovuje specifickým českým národním podmínkám.
V souvislosti s postupným sjednocováním českých národních podmínek s Evropskou legislativou, budete s tímto taxametrem do budoucna připraveni na změny v české legislativě v oblasti taxametrů.
V nejbližší době vyjde v platnost nový metrologický předpis, tzv. opatření obecné povahy, které stanoví nové požadavky na taxametry, jako například zobrazování kontrolního součtu softwaru a zrušení 20 vteřinového intervalu pro uchovávání informací o jízdě. Tento předpis stanoví roční lhůtu, kdy se současné taxametry budou muset modifikovat, aby vyhovovaly novým podmínkám. Jak již bylo řečeno, F3 Plus i do budoucna plně vyhovuje těmto podmínkám.